Kursy online to mój pomysł na podzielenie się moją wiedzą i doświadczeniem z kobietami, które nie mogą ćwiczyć ze mną osobiście, a równocześnie szukają bardziej usystematyzowanych informacji niż losowo wybrane filmy z ćwiczeniami lub treningi live.

Podczas kursu online poprowadzę cię za rękę, powiem co ćwiczyć, ale również wytłumaczę dlaczego właśnie takie, a nie inne ćwiczenia będą dla ciebie najlepsze na danym etapie życia. Pokażę ci mój system treningowy. Dzięki temu, po skończonym kursie, będziesz wyposażona nie tylko w gotowe plany treningowe i filmy z ćwiczeniami, ale również wiedzę jak samodzielnie budować trening korzystając z ogólnodostępnych materiałów. A to wszystko w zaciszu własnego domu, w czasie i tempie idealnym dla ciebie.

Już niedługo rusza mój najnowszy kurs online „Trenuj mądrze w ciąży”. Korzystając z faktu, że jestem obecnie w drugiej ciąży testuję wszystkie treningi i rady na sobie. Zapisz się koniecznie na listę zainteresowanych, jeżeli chcesz, żebym przeprowadziła cię bezpiecznie i aktywnie przez cały okres ciąży.