Jeżeli zależy ci, żeby być aktywną i sprawną mamą, ale nie lubisz ćwiczyć w grupie albo trudno ci dotrzeć na zorganizowane zajęcia, trening personalny to rozwiązanie dla ciebie. Pracując w systemie jeden na jeden mamy możliwość skupić się na kwestiach, które najbardziej cię interesują, popracować nad twoimi specyficznymi problemami lub słabymi stronami. Pracujemy w twoim własnym tempie, dlatego przy tej formie treningu postęp jest zazwyczaj większy, a efekty szybciej widoczne.

Inwestycja – 150 zł za godzinę.
Trening może się odbywać u ciebie w domu (na terenie Warszawy) lub w mojej sali treningowej (Warszawa, Wilanów).

PAKIETY

Dla osób, które lubią ćwiczyć same, ale potrzebują pomocy z doborem ćwiczeń oferuję pakiety zawierające od jednego do trzech treningów. Celem takiego spotkania jest prezentacja ćwiczeń najlepszych dla ciebie, w zależności od tego czy jesteś w ciąży, czy po porodzie, czy masz problem z rozejściem mięśni brzucha, a może chcesz wzmocnić swoje mięśnie dna miednicy. Popracujemy również nad techniką ćwiczeń i codziennymi nawykami, które mają wpływ na funkcjonowanie twojego ciała. Po takim spotkaniu będziesz mogła spokojnie ćwiczyć sama, ze świadomością, że robisz to w sposób bezpieczny.

Pakiet “Aktywna ciąża”

Trzy spotkania – po jednym w każdym trymestrze ciąży. Dowiesz się jakie ćwiczenia wykonywać na poszczególnych etapach ciąży, jak pracować z dnem miednicy i jak przygotować się do porodu.
Inwestycja (3 spotkania) – 350 zł

Pakiet “Przygotowanie do porodu”

Dwa spotkania w trzecim trymestrze ciąży, podczas których dowiesz się jak oddychać na poszczególnym etapach porodu, jak przygotować swoje ciało do parcia, poznasz pozycje porodowe i relaksacyjne.
Inwestycja (2 spotkania) – 250 zł

Pakiet “Bezpieczny połóg”

Dwa spotkania w czasie połogu, podczas których dowiesz się jak w bezpiczny sposób aktywizowac swoje ciało po porodzie i pokażę ci proste ćwiczenia, ktore możesz wykonywać.
Inwestycja (2 spotkania) – 250 zł

Pakiet “Powrót do formy po porodzie”

Dwa spotkania po połogu, w czasie których zaczniemy delikatny i bezpieczny powrót do formy. Pokażę ci od jakich ćwiczeń powinnaś zacząć, a jakie zdecydowanie powinny jeszcze poczekać.
Inwestycja (2 spotkania) – 250 zł

Pakiet “Płaski brzuch po porodzie”

Dwa spotkania i miesięczny plan treningowy, który pomoże ci uzyskać płaski, zdrowy i silny brzucha. Spotykamy się raz na początku realizacji planu, żeby popracować nad techniką ćwiczeń, a następnie po dwóch tygodniach, żeby ocenić postępy i wprowadzić modyfikacje do planu treningowego. Przez cały czas jesteśmy też w kontakcie mailowym.
Inwestycja (2 spotkania + miesięczny plan treningowy) – 300 zł

Pakiet “Mięśnie dna miednicy”

Dwa spotkania, w czasie których dowiesz się jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy i jak je chronić podczas wykonywania codziennych czynnoci.
Inwestycja (2 spotkania) – 250 zł

Pakiet “Trening bezpieczny dla kobiet”

Dwa spotkania i miesięczny plan treningowy, który pomoże ci uzyskać twój wymarzony efekt treningowy w bezpieczny sposób i z poszanowaniem potrzeb i możliwości twojego ciała. Spotykamy się raz na początku realizacji planu, żeby popracować nad techniką ćwiczeń, a następnie po dwóch tygodniach, żeby ocenić postępy i wprowadzić modyfikacje do planu treningowego. Przez cały czas jesteśmy też w kontakcie mailowy.
Inwestycja (2 spotkania + miesięczny plan treningowy) – 300 zł