Poniżej znajdziesz darmowe materiały do pobrania, które dla Ciebie przygotowałam. Żeby pobrać wybrany Ebook kliknij w obrazek. Zostaniesz przekierowana na stronę, gdzie po podaniu swojego adres mailowego będziesz mogła pobrać ebook. Pamiętaj, żeby potwierdzić swój adres mailowy po zapisaniu. Inaczej nie będę mogła wysyłać do Ciebie wiadomości, również tej z ebookiem. Ze swojej strony obiecuję, że twój adres mailowy jest u mnie bezpieczny i nie będę wysyłać Ci spamu.
Jeżeli nie dostaniesz maila z linkiem do pobrania ebooka sprawdź zakładki Spam i Oferta, tam niestety lubią wpadać tego typu wiadomości.

Jeżeli niedawno urodziłaś dziecko zachęcam Cię do skorzystania z bezpłatnego wyzwania "Obudź ciało po porodzie". W ramach wyzwania otrzymasz bezpłatnie 4 pierwsze lekcje z kursu dla kobiet po połogu - 2 treningi i 2 miniwykłady. Wystarczy kliknąć w obrazek i zapisać się podając swój adres mailowy.

Graficzne mini plany treningowe możesz pobrać w każdej chwili, zupełnie za darmo, bez zapisywania na Newsletter i podawania adresu mailowego 🙂 Mam nadzieję, że będą one ciekawym, praktycznym uzupełnieniem artykułów na blogu.

 

5 ćwiczeń dla sprawnych mięśni dna miednicy

Ćwiczenia rozluźniające dno miednicy

5-cio minutowy trening plank