Witaj na Treningu dla mam - miejscu dla kobiet, 

które chcą ćwiczyć mądrze i z szacunkiem do ciała

Jestem trenerką medyczną, instruktorką fitness, masażystką, terapeutką mięśni dna miednicy metodą BeBo®, trenerką Pelvic Floor Safe. Wiedzę z zakresu pracy z kobietami w ciąży i po porodzie zdobywałam na szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą. Najważniejsze kursy i szkolenia:
 • Kurs BeBo® I, II, III
 • Medical Pregnancy Training
 • Medical Postnatal Training
 • Trening Mamy
 • Pelvic Floor Safe
 • Terapia uroginekologiczna okresu ciąży i pooperacyjna
 • JMG Fintess Consulting - Postnatal Fitness Specialist
 • Burrel Education - Metabolic Mummy
 • Trening Medyczny BodyWork
 • Kurs technik terapii tańcem i ruchem IBA
W mojej pracy kładę szczególny nacisk na bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie zajęć do specyficznych potrzeb kobiet w ciąży i po porodzie. Szczególnie interesują mnie tematy treningu mięśni dna miednicy i bezpiecznego treningu mięśni brzucha po porodzie. Z wielką przyjemnością łączę w mojej pracy pasję, osobiste i zawodowe doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na specjalistycznych szkoleniach.
Prowadzę treningi personalne, zajęcia grupowe i warsztaty oraz szkolenia dla trenerów. Działam też intensywnie w internecie pisząc tego bloga i tworząc kursy online. 

Przed ciążą prowadziłam bardzo aktywny tryb życia. Po porodzie nie wiedziałam jak ćwiczyć, żeby nie zrobić sobie krzywdy, a jednocześnie zapewnić sobie odpowiednią dawkę ruchu. Dzięki treningom z Kasią szybciej wróciłam do wagi sprzed ciąży, miałam bardzo fajny humor i mobilizację do działania po zajęciach. Zajęcia były jednym z najciekawszych punktów mojego, dość rutynowego, planu dnia podczas urlopu macierzyńskiego. Polecam treningi Kasi wszystkim koleżankom, bo uważam że idealnie wychodzą naprzeciw potrzebom mam (intensywny, ale bezpieczny ruch, motywacja, powrót do formy, możliwość poznania innych mam). 

10457914_10152770410553149_2080149596075182757_n 

Asia, mama Basi

 

 

Przed ciążą nie byłam osobą bardzo aktywną, ale po urodzeniu drugiego dziecka chciałam pozbyć się brzucha, który został mi po ciąży. Nie byłam przekonana czy zajęcia grupowe są dla mnie, ale byłam zmotywowana, żeby zrobić coś dla siebie. Bardzo mi się podoba, że treningi Kasi są kierowane konkretnie do mnie - kobiety która urodziła dwójkę dzieci i potrzebuje konkretnych ćwiczeń. No i widzę, że przynoszą efekty - czuję, że zmienia mi się całe ciało, a przede wszystkim brzuch. Wreszcie komuś udało się zmotywować mnie do ćwiczeń!

 

Alicja, mama Zosi i Jasia

Moją misją, obok edukowania na temat bezpiecznego treningu w okresie okołoporodowym, jest odczarowanie ruchu i zdjęcie z niego etykiety przykrego obowiązku. Trening ma odżywiać i karmić Twoje ciało, a nie je za coś karać. Chcę, żebyś ćwiczyła z przyjemnością aby stać się SPRAWNIEJSZĄ wersją siebie, bo najlepszą przecież już jesteś 🙂 Chcę Ci pokazać, że ruch to nie tylko trening i że życie bogate w ruch jest dostępne dla wszystkich. 
Jestem też mamą, ze wszystkimi tego błogosławieństwami i przekleństwami. Dlatego działam tam gdzie mogę i odpuszczam tam gdzie muszę. To czym się dzielę na swoich kanałach jest zawsze przefiltrowane przez moje doświadczenie bycia mamą, bo to nie jest coś, co mogę zostawić za ścianą siadając do komputera. Dlatego moje treningi, kursy i artykuły zawsze uwzględniają “mamowy” punkt widzenia. Nasze ciała mają w tym okresie życia trochę inne potrzeby i inne możliwości. Warto je wesprzeć, otoczyć czułością i im zaufać. Odkryłam, że drogowskazem na tej drodze jest świadomość ciała i dostrojenie do jego mądrości. Dla mnie najprostszym sposobem na powrót do ciała jest taniec i kontakt z naturą. Marzy mi się, żeby każda kobieta, a zwłaszcza każda mama, miała swój ulubiony, niezawodny i przyjemny sposób na powrót do ciała. To cel, który zawsze mam z tyłu głowy kiedy pracuję z kobietami. 
Jeżeli planujesz dziecko, jesteś w ciąży lub niedawno urodziłaś, szukasz mądrych, bezpiecznych i skutecznych treningów lub sprawdzonych informacji na temat aktywności fizycznej na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. 
Jesteś u mnie pierwszy raz? Na początku warto zajrzeć tutaj:
 • Materiały do pobrania - ebooki i inne bezpłatne materiały, które dla Was przygotowałam
 • Zacznij tutaj - spis wszystkich tekstów na blogu z wygodnym podzialem na kategorie
Wiesz już wszystko i chcesz działać? Polecam Twojej uwadze moje kursy online - to najbardziej kompleksowe materiały, dzięki którym zatroszczysz się o swoje ciało w ciąży i po porodzie. A może wolisz pracę jeden na jeden w formule treningu personalnego? Możemy współpracować online lub offline w Warszawie