Witaj na Treningu dla mam - miejscu dla kobiet, 

które chcą ćwiczyć mądrzej, a nie ciężej. 

Jestem instruktorką fitness, masażystką, terapeutką mięśni dna miednicy metodą BeBo®, trenerką Pelvic Floor Safe. Wiedzę z zakresu pracy z kobietami w ciąży i po porodzie zdobywałam na szkoleniach i konferencjach w Polsce (m.in. Medical Pregnancy Training, Medical Postnatal Training, Trening Mamy, Terapia uroginekologiczna okresu ciąży i pooperacyjna) i za granicą (Burrel Education - Metabolic Mummy, JMG Fintess Consulting - Postnatal Fitness Specialist).

W mojej pracy kładę szczególny nacisk na bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie zajęć do specyficznych potrzeb kobiet w ciąży i po porodzie. Szczególnie interesują mnie tematy treningu mięśni dna miednicy i bezpiecznego treningu mięśni brzucha po porodzie. Z wielką przyjemnością łączę w mojej pracy pasję, osobiste i zawodowe doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na specjalistycznych szkoleniach.

 Jesteś młodą mamą lub przygotowujesz się do tej roli? Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. 

  Jesteś we właściwym miejscu, jeżeli:

  ♥ chcesz się dobrze czuć będąc w ciąży, ale nie jesteś pewna co ci wolno robić, a czego nie

  ♥ planujesz poród siłami natury i chcesz się do niego jak najlepiej przygotować

  ♥ obawiasz się, że trudno ci będzie wrócić do formy po porodzie

  ♥ nie poznajesz swojego ciała po ciąży i bardzo chcesz znowu poczuć się cudownie 

  ♥ masz wrażenie, że wszystko kręci się wokół dziecka i trudno ci znaleźć chwilę, żeby zrobić coś tylko dla siebie

  ♥ ważne dla ciebie jest nie tylko to jak wyglądasz, ale również to, że twoje ciało funkcjonuje prawidłowo

 
 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przed ciążą nie byłam osobą bardzo aktywną, ale po urodzeniu drugiego dziecka chciałam pozbyć się brzucha, który został mi po ciąży. Nie byłam przekonana czy zajęcia grupowe są dla mnie, ale byłam zmotywowana, żeby zrobić coś dla siebie. Bardzo mi się podoba, że treningi Kasi są kierowane konkretnie do mnie - kobiety która urodziła dwójkę dzieci i potrzebuje konkretnych ćwiczeń. No i widzę, że przynoszą efekty - czuję, że zmienia mi się całe ciało, a przede wszystkim brzuch. Wreszcie komuś udało się zmotywować mnie do ćwiczeń!

 

Alicja, mama Zosi i Jasia

 

Aktywność fizyczna jest dla mnie bardzo ważna, ale nie jest sensem mojego życia.
Przede wszystkim jestem mamą Karolinki, kociarą i spełnioną kobietą.
Nałogowo pochłaniam książki, zimą jeżdżę na snowboardzie, a latem pływam na kitesurfingu.
Nie mogę używać perfum, bo mam nadwrażliwość zapachową, a kiedy jestem wściekła płaczę. 
Mam swoje wyzwania i problemy, ale dzięki temu, że nauczyłam się kochać swoje ciało i z nim pracować, czuję, że mam moc, żeby sobie z nimi radzić.
I zrobię wszystko, żebyś ty też poczuła tę moc. 

Wiesz, chociaż prowadzę tego bloga i działam intensywnie na Facebooku, to moim celem nie jest zostanie najpopularniejszą trenerką w sieci.
Ja po prostu chcę pomagać kobietom. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od tego, że się wkurzyłam 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przed ciążą prowadziłam bardzo aktywny tryb życia. Po porodzie nie wiedziałam jak ćwiczyć, żeby nie zrobić sobie krzywdy, a jednocześnie zapewnić sobie odpowiednią dawkę ruchu. Dzięki treningom z Kasią szybciej wróciłam do wagi sprzed ciąży, miałam bardzo fajny humor i mobilizację do działania po zajęciach. Zajęcia były jednym z najciekawszych punktów mojego, dość rutynowego, planu dnia podczas urlopu macierzyńskiego. Polecam treningi Kasi wszystkim koleżankom, bo uważam że idealnie wychodzą naprzeciw potrzebom mam (intensywny, ale bezpieczny ruch, motywacja, powrót do formy, możliwość poznania innych mam). 

10457914_10152770410553149_2080149596075182757_n 

Asia, mama Basi

 

 

Zobacz jak trening może wspierać Twoje ciało