Okres po porodzie, to szalony czas w życiu większości kobiet. Uczymy się zajmować nowonarodzonym człowiekiem, czasu i snu mamy jak na lekarstwo, a do tego nasze ciało wygląda i działa zupełnie inaczej niż do tej pory.
Nie pomogę ci w opiece nad dzieckiem, ani nie wyśpię się za ciebie, ale mogę ci pomóc poczuć się znowu dobrze w swoim ciele i sprawić, żeby było zdrowe, sprawne i piękne.

Twoje ciało po ciąży i porodzie potrzebuje specjalnego traktowania i specjalnych ćwiczeń. Ich celem w pierwszej kolejności jest przywrócenie funkcji utraconej w czasie ciąży i odwrócenie zmian, które zaszły przez dziewięć miesięcy oczekiwania na dziecko. Dlatego moje treningi dla kobiet po porodzie zawsze zawierają ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia mięśni dna miednicy, pracę nad prawidłową postawą i stabilizacją głęboką. Pracujemy również w bezpieczny sposób nad mięśniami brzucha uwzględniając ewentualne rozejście kresy białej.
Dzięki tym elementom ułożonym w logiczną całość wypracujesz sobie zdrowe, silne ciało na lata, a efekt w postaci zgrabnej sylwetki przyjdzie sam. Dzięki treningowi, który szanuje wymagania i ograniczenia twojego organizmu, poczujesz się w swoim ciele dobrze i wygodnie.

Warto znaleźć czas dla siebie, bo każde dziecko potrzebuje zdrowej i szczęśliwej mamy. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, zapraszam cię serdecznie na moje treningi personalne.

W mojej ofercie kursów online znajdziesz dwie propozycje dla kobiet po porodzie:

Jeżeli masz poczucie, że potrzebujesz usystematyzowania wiedzy, nie wiesz co możesz ćwiczyć, a czego nie, albo zastanawiasz jakie ćwiczenia będą dla ciebie najlepsze na tym etapie życia możesz skorzystać z konsultacji online, podczas których odpowiem na wszystkie nurtujące cię pytania.