Jeżeli wolisz pracę w trybie indywidualnym, dzięki której jestem w stanie dopasować ćwiczenia w jak największym stopniu do Twoich potrzeb, możliwości i ograniczeń, a nie masz możliwości spotkać się ze mną na treningu personalnym w Warszawie, to rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

Najpierw wyślę Ci do wypełnienia szczegółową ankietę, następnie umówimy się na spotkanie przez Skype lub Zoom. Podczas pierwszego spotkania skupiamy się głównie na analizie Twoich potrzeb, będziemy więc więcej rozmawiać, będę też chciała zobaczyć jak się ruszasz i jak wykonujesz niektóre ćwiczenia. Dzięki temu będę mogła rozpisać plan treningowy precyzyjnie pod Twoje potrzeby. Kolejne spotkania to już regularny trening - pracujemy razem, pokazuję Ci jak wykonać dane ćwiczenie, koryguję, jeżeli widzę błędy, na bieżąco odpowiadam na pytania.

Każde spotkanie trwa godzinę i kosztuje 150 zł. Jeżeli zdecydujesz się na wykupienie 10 treningów z góry otrzymasz 10% zniżki (czyli jeden trening będziesz miała gratis).

Jeżeli jesteś zainteresowana współpracą indywidualną napisz do mnie na kontakt@treningdlamam.com