Trening personalny (Warszawa)

Jeżeli chcesz być sprawna i aktywna ale nie lubisz ćwiczyć w grupie albo trudno ci dotrzeć na zorganizowane zajęcia, trening personalny to rozwiązanie dla Ciebie. Pracując w systemie jeden na jeden mamy możliwość skupić się na kwestiach, które najbardziej cię interesują, popracować nad twoimi specyficznymi problemami lub słabymi stronami. Pracujemy w twoim własnym tempie, dlatego przy tej formie treningu postęp jest zazwyczaj większy, a efekty szybciej widoczne.

Treningi personalne są skierowane do wszystkich kobiet. Czym możemy się zająć?

  • aktywna ciąża – bezpieczne treningi dla ciężarnych
  • przygotowanie do porodu
  • powrót do aktywności po porodzie
  • trening mięśni brzucha po porodzie, również przy rozejściu mięśni brzucha
  • trening mięśni dna miednicy – profilaktycznie lub jako wsparcie fizjoterapii
  • bezpieczny, świadomy trening dla kobiet w każdym wieku

Inwestycja – 170-190 zł za godzinę.

Treningi prowadzę w Centrum Fizjoterapii FizjoPelvi w Warszawie Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 24/20. Żeby umówić się na trening zadzwoń do FizjoPelvi pod numer 570 586 897. 

Na trening możesz przyjść z dzieckiem. Jestem elastyczna, mogę twojego malucha zabawiać i nosić, mam też w repertuarze usypianie i karmienie butelką 😉

Trening lub konsultacja online

Dla osób spoza Warszawy, które chcą popracować ze mną indywidualnie proponuję formułę online.

Procedura przy współpracy online wygląda następująco:

1. Wysyłam Ci do wypełnienia wstępną ankietę.

2. Umawiamy się na konsultację online, podczas której doprecyzujemy Twoje potrzeby, zrobimy testy ruchowe i wstępny screening, który pomoże mi zaplanować trening dla Ciebie. Konsultacja trwa 60 minut, jej koszt to 50 zł.

3. Rozpoczynamy regularną współpracę treningową. Rekomenduję treningi raz w tygodniu, pomiędzy naszymi spotkaniami pracujesz sama na podstawie przesłanych filmów lub planu treningowego. Koszt godzinnego treningu to 160 zł. Przy zakupie 5 lub 10 treningów z góry przewidziane są rabaty.

Nie podejmuję się współpracy polegającej jedynie na ułożeniu planu treningowego. Z doświadczenia wiem, że motywacja w postaci spotkania z treneram czyni cuda. Daje mi to też większą kontrolę nad planem treningowym i przyspiesza osiągnięcie zaplanowanych efektów, a to nam przecież chodzi 🙂 Jeżeli chcesz ćwiczyć sama w domu, polecam Ci moje kursy online.

Jeżeli jesteś zainteresowana treningami online napisz do mnie na kontakt@treningdlamam.com