Cześć, witam cię na mojej stronie.

Jeżeli jesteś, jak większość moich czytelniczek, mamą lub spodziewasz się dziecka, to trafiłaś do właściwego miejsca w sieci. Jeżeli interesują cię kwestie dotyczące bezpiecznego treningu w ciąży, powrotu do formy po porodzie, lub szukasz informacji na temat mięśni dna miednicy, albo rozejścia mięśni prostych brzucha, to na pewno będziesz usatysfakcjonowana. 
Jestem nie tylko trenerką medyczną i terapeutką mięśni dna miednicy, ale też mamą. Mamą, która z braku rzetelnych informacji popełniła w pierwszej ciąży i po porodzie sporo błędów treningowych. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo próbując sobie poradzić z konsekwencjami tych błędów (wysiłkowe nietrzymanie moczu, rozejście mięśni brzucha), odkryłam co chcę w życiu robić. Od tamtej pory cały czas szkolę się z zakresu treningu okołoporodowego i dzielę się moją wiedzą z innymi kobietami. Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć o mnie zapraszam tutaj.
Kasia Wawrzycka Trening dla mam
Chcesz zobaczyć jak pracuję, poznać moje podejście do treningu, a przy okazji popracować nad swoim brzuchem? Zapisz się do newslettera i pobierz bezpłatny ebook Brzuch po porodzie - poradnik dla mam". 

 

Przygotowałam też dla ciebie szybką ściągę z bloga. Wybrałam najważniejsze, moim zdaniem, teksty i pogrupowałam je tematycznie, żeby ułatwić ci wyszukanie interesujących cię informacji. Oczywiście na blogu znajdziesz więcej artykułów, również na luźniejsze tematy, więc zachęcam cię do samodzielnych poszukiwań.

Nie masz czasu na samodzielne zgłębianie tematu?  Zapraszam cię do mnie na trening. Możesz skorzystać z treningu personalnego w Warszawie albo z moich kursów online przygotowanych z myślą o kobietach w ciąży i po porodzie:

Treningi online dla kobiet w ciąży
Kurs online i plan treningowy
dla kobiet po połogu
Platforma treningowa dla kobiet po porodzie

Trening, ruch, życie

Teksty o życiu bogatym w ruch, ruchu naturalnym i zdrowym treningu całego ciała. W tych tekstach każdy znajdzie coś dla siebie. O tym jak ruszać się więcej i jak uczynić ruch stałym elementem swojego życia: