BE FIT MOM to autorski program Ani Dziedzic znanej wszystkim aktywnym mamom jako Fit Mom. Założenie programu najlepiej oddaje jego hasło przewodnie: 3 w 1, czyli mama, dziecko i wózek w oprawie świeżego powietrza. Zajęcia są przeznaczone dla kobiet po zakończonym połogu - 6 tygodni po porodzie siłami natury i 10-12 tygodni po cesarskim cięciu.  Ćwiczenia mają na celu poprawę kondycji fizycznej, utratę dodatkowych kilogramów i świetną zabawę. Są tak skonstruowane, że każda mama, niezależenie od poziomu zaawansowania i kondycji, jest w stanie wykonywać ćwiczenia i obserwować u siebie wzrost formy i poprawę figury. Dodatkowo, dzięki nowatorskiej formule połączenia spaceru i treningu, dzieci się nie nudzą i nie marudzą, dostają swoją dzienną dawkę świeżego powietrza oraz od małego chłoną zamiłowanie do aktywności fizycznej 🙂

Oto co o zajęciach mówi, Ewa, która dzielnie ćwiczyła z nami przez pół roku: 

Chciałabym wszystkim gorąco polecić zajęcia z Kasią. Od kiedy mój maluszek skończył trzy miesiące zaczęłam chodzić na ćwiczenia z wózkiem w Parku Żeromskiego. Te spotkania dwa razy w tygodniu miały wiele aspektów. Pierwszy, dość oczywisty, to powrót do formy po porodzie. Dzięki Kasi zaczęłam powoli zrzucać kilogramy które przypałętały się w trakcie ciąży. Nie będę zamieszczać zdjęć przed i po, ale musicie uwierzyć na słowo, że jest różnica, a ja znowu mogę się cieszyć ubraniami sprzed ciąży. To wspaniałe uczucie zmieścić się znów swoje stare jeansy 🙂 Drugim aspektem zajęć jest mobilizacja do wyjścia z domku na spacer z maluszkiem, nawet jak pogoda nie sprzyjała, i o ile nie było ulewy. To, że byłam zapisana na zajęcia powodowało że wychodziłam i jak się zawsze okazywało, była to fantastyczna decyzja, a do domu wracałam z uśmiechem. Trzeci aspekt to kwestia towarzyska. Poznałam na zajęciach fantastyczne dziewczyny. Podczas spotkań był czas na wymienienie się mnóstwem informacji na temat maluszków, ale nie tylko. Bardzo polecam zapisanie się do Kasi, oprócz tego że jest fantastyczną trenerką, to jest też przesympatyczną osobą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia odbywają się na Żoliborzu w Parku Żeromskiego dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godz. 13.30. Zbiórka przy wejściu od strony Czarnieckiego i Krasińskiego.

Wyjdź z dzieckiem na spacer i zadbaj o swoją formę! Pierwsze zajęcia gratis. Zapisy: kontakt@treningdlamam.com