• Chciałabym wszystkim gorąco polecić zajęcia z Kasią. Od kiedy mój maluszek skończył trzy miesiące zaczęłam chodzić na ćwiczenia z wózkiem w Parku Żeromskiego. Te spotkania dwa razy w tygodniu miały wiele aspektów. Pierwszy, dość oczywisty, to powrót do formy po porodzie, dzięki Kasi zaczęłam powoli zrzucać kilogramy które przypałętały się w trakcie ciąży. Nie będę zamieszczać zdjęć przed i po, ale musicie uwierzyć na słowo, że jest różnica, a ja znowu mogę się cieszyć ubraniami sprzed ciąży, to wspaniałe uczucie zmieścić się znów swoje stare jeansy. Drugim aspektem zajęć jest mobilizacja do wyjścia z domku na spacer z maluszkiem, nawet jak pogoda nie sprzyjała i o ile nie było ulewy to że byłam zapisana na zajęcia powodowało że wychodziłam i jak się zawsze okazywało była to fantastyczna decyzja a do domku wracałam z uśmiechem. Trzeci aspekt to kwestia towarzyska. Poznałam na zajęciach fantastyczne dziewczyny. Podczas spotkań był czas na wymienienie się mnóstwem informacji na temat maluszków ale nie tylko. Bardzo polecam zapisanie się do Kasi, oprócz tego że jest fantastyczną trenerką to jest też przesympatyczną osobą.

  Ewa

 • Po raz pierwszy od dwóch lat mieszczę się w ubrania sprzed ciąży! Fitness w klubie, ani joga nie zadziałały, a twoje zajęcia zadziałały!

  Kasia

 • Oddychanie uratowało mi życie podczas porodu, dzięki za pomoc! Nie miałam nacięcia, ani pęknięcia - żadnego szwu - położna powiedziała, że to dzięki ćwiczeniom mięśni dna miednicy w ciąży.

  Ania

 • Kasia, ćwiczenia z Tobą przyczyniły się do tego, że miałam poród marzeń, do tego w godzinie naszego treningu we wtorek!  Całość 4h, z czego 1 faza lekka dzięki oddychaniu na piłce, a parcie dużo krócej niż poprzedni poród  :)  Świadomość mieśni miednicy u mnie ponoć całkiem nieźle jak podkreślono przy kontroli fizjoterapeutki w szpitalu w 2 dobie po porodzie.  Nic nie pękło, bez nacinania, bez znieczulenia, a syn z waga prawie 5 kg się urodził :) 

  Agnieszka

 • Wieczorem po zajęciach czułam całe ciało w taki przyjemny sposób, zasnęłam jak dziecko. Dawno tak dobrze nie spałam!

  Gosia

  Zobacz jak ćwiczymy

  A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool.